оп
26.02.2019 | 10:00

Одним із напрямків роботи служби зайнятості є проведення заходів, спрямованих на орієнтацію проходження військової служби за контрактом. Учасники дізнаються корисну інформацію безпосередньо від представників військових комісаріатів чи військових частин і мають можливість особисто поспілкуватися з ними та з’ясувати всі питання, що цікавлять потенційних військовослужбовців.

Так, в рамках Угоди про співпрацю з  районним військовим комісаріатом, в Жашківській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості, днями, було проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для зацікавлених шукачів роботи.

Директор районної філії Марія Штунь ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці району та послугами служби зайнятості, зазначивши, що вибір військової служби є гарною альтернативою працевлаштування та достойного грошового забезпечення.

У свою чергу, начальник відділення комплектування районного військового комісаріату, капітан Сергій Райченко  детально ознайомив учасників заходу з порядком відбору громадян України на військову службу за контрактом та умовами проходження служби, надавши інформацію про професії, що мають попит у військових частинах. Відповідаючи на питання безробітних, він розповів про вимоги до претендентів, розмір матеріального забезпечення, перспективи кар’єрного росту, соціальний та правовий захист військовослужбовців. 

Наприкінці заходу, учасникам, які виявили зацікавленість щодо проходження служби за контрактом, надали контакті дані для зв’язку з військовим комісаріатом та перелік необхідних документів.

Також, маючи на меті інформування громадян щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом, до  Черкаської районної філії обласного центру зайнятості на проведення семінару завітали представники військових частин 2167 (м. Біла Церква) і 1910 (м. Житомир).

Директор районної філії Олександр Гриценко зазначив: «Організовуючи подібні заходи, служба зайнятості виступає посередником між працівником та роботодавцем. Українська армія, на сьогодні, є саме тим роботодавцем, який готовий брати на роботу та платити гідну заробітну плату».

11 шукачів роботи отримали корисну інформацію про умови праці у військових частинах, рівень заробітної плати та  пакет соціальних умов та гарантій, котрі отримують військові контрактної служби.

Ті, хто зацікавився варіантом запропонованої зайнятості, пройшли співбесіду з представниками роботодавця.

Жашківська, Черкаська районні філії ОЦЗ