оп
12.03.2019 | 12:40

Втративши роботу, Юлія Тікунова звернулася до Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.

Юлія – різностороння особистість з численними хобі. Чільне місце в її житті займає мистецтво. Тому вона вже давно замислювалась над тим, щоб перетворити захоплення в улюблену роботу.

Відвідавши ряд цікавих заходів та отримавши консультації фахівців міськрайонної філії, Юлія вирішує скористатись шансом і поїхати на навчання в Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, щоб здобути нову для себе професію «манікюрника».

«Ця професія – особлива, – зазначає дівчина, – адже вона відноситься до тих, що досі не вдалося повністю автоматизувати. Цю роботу люди повинні виконувати вручну. Тому професія манікюрника не втратить своєї актуальності і в майбутньому матиме попит на ринку праці. Кожна жінка хоче бачити свої нігті красивими та елегантними, і при цьому важливо, щоб вони завжди були здоровими і міцними».

Протягом 3-х місячного курсу навчання в закладі, Юлія вивчила та закріпила свої знання з манікюрної справи, матеріалознавства, професійної етики і психології, основ санітарії та гігієни. Під пильним керівництвом майстра виробничого навчання, вона відпрацьовувала основні навики в навчальній майстерні, щоразу використовуючи нові техніки манікюру. Результат державної кваліфікаційної атестації показав високий рівень підготовки, а головне – велике бажання далі працювати в сфері надання послуг та розвиватися в індустрії краси, як майстер-професіонал.

Повернувшись додому, амбітна дівчина зареєструвалась, як приватний підприємець. Найближчим часом у селі Степанці буде відкрита «NAIL STUDIO» – бізнес-проект Юлії Тікунової.

«Надзвичайно раді, що наша клієнтка, яка пройшла навчання, успішно втілює у життя свою заповітну мрію, започатковує і розвиває власну справу. Важливо, що професійні знання, отримані під час навчання, допомагають розпочати цікаве і захоплююче життя у новому перспективному проекті. Юлія Тікунова – яскраве підтвердження цілеспрямованості, професійного азарту, активної і відповідальної життєвої позиції», - коментує директор Канівської міськрайонної філії Надія Коломієць.

Фахівці міськрайонної філії вітають дівчину з початком нової цікавої сторінки в трудовій біографії та бажають їй успіхів і нескінченної професійної енергії для втілення нових бізнес-планів!

 

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ