13.04.2018 | 09:52

У рамках модернізації діяльності служби зайнятості та з метою надання комплексної допомоги з інформаційно-консультаційного супроводження фізичних осіб - підприємців, на базах Черкаського, Уманського міських та Смілянського міськрайонного центрах зайнятості працюють консалтингові центри з безкоштовної підтримки підприємців початківців.

На безоплатній основі надаються консультації з інформаційних, фінансових, юридичних, кадрових та інших питань, що виникають при веденні бізнесу. До роботи в Консалтингових центрах залучаються кваліфіковані фахівці різних компетентних органів, у т.ч. ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області, Управління пенсійного фонду України в Черкаській області та інші.

Діяльність Консалтингових центрів заключається не тільки у наданні високоякісних професійних та інформаційних консультацій з питань що виникають при веденні бізнесу, а і як запорука плідної співпраці в майбутньому, як з роботодавцями, які в подальшому будуть створювати нові робочі місця і приймати участь в активній політиці зайнятості.

 

Інформація щодо результатів роботи консалтингових центрів в Черкаській області за січень-березень 2018 року

№ з/п

Назва базового ЦЗ

Кількість створених ЦРП

Кількість наданих консультацій

1

Смілянський МРЦЗ

1

113

2

Уманський МЦЗ

1

114

3

Черкаський МЦЗ

1

411

 

ВСЬОГО

3

638

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ