02.12.2019 | 13:10

 

Нещодавно у рамках спільного Плану заходів між Уманським міським центром зайнятості та Уманською районною державною адміністрацією відбувся семінар з вивільнюваними працівниками.

Фахівці Уманського міського центру зайнятості ознайомили 25 учасників з правовими питаннями вивільнення, ситуацією на ринку праці, зокрема, з актуальними вакансіями в місті та в Уманському районі, послугами та новітніми підходами в обслуговуванні клієнтів служби зайнятості. 

Семінар пройшов у формі діалогу. Працівники Уманської райдержадміністрації та її структурних підрозділів отримали відповіді на питання, що їх цікавили та ознайомились з електронними сервісами служби зайнятості: «Електронна черга», «Персональний кабінет», «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри», а також можливостями здійснення пошуку роботи по всій Україні за допомогою вебсайту  www.dcz.gov.ua.

«Зусилля фахівців служби зайнятості спрямовані на те, що працівники, які підлягають вивільненню відчули підтримку, а головне - розуміли, що вони не залишаться сам на сам зі своєю проблемою», - прокоментував директор міського  центру зайнятості Степан Фащевський.

Уманський  міський центр зайнятості