04.04.2016 | 08:17

Задля підбору персоналу на посаду "менеджер із збуту» Черкаським міським центром зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій за участю ПП Теліженко Олександри ВасилівниУ заході взяли участь 37 шукачів роботи.

Впродовж 22 років творча  майстерня  Заслуженого  художника  України Олександри Теліженко працює над створенням мистецьких виробів. Майстриня та її команда відомі своїми монументальними рушниками, прапорами, панно, сценічним та світським вбранням, вишитими сорочками, іконами та картинами.

«Ми, як маленький інститут, популяризуємо українське мистецтво на батьківщині та за кордоном, розвиваємо країну культурно та виховуємо патріотизм. Наша команда видала дві книги та провела 36 персональних виставок. Поєднання українських традицій та сучасних цінностей побачили у США, Бельгії, Чехії, Польщі, Білорусі та Росії», розповіла під час зустрічі  Олександра Теліженко. Вона пишається тим, що роботи її майстерні мають усі Президенти України, вищі посадові особи держави та визначні особистості. За словами художниці, творча майстерня створює робочі місця, готує фахівців-професіоналів, а саме головне – виконує державну програму культурного розвитку країни.

Під час заходу учасники із великим захопленням поринули у світ краси. Вичерпну інформацію відвідувачі отримали від самої майстрині та представників підприємства, які в ході активного діалогу відповіли на ряд питань безробітних – потенційних працівників їх колективу.

За  результатами зустрічі 3 учасники заходу виявили бажання працювати за заявленою вакансією, за умови попереднього проходження тестування та стажування безпосередньо на робочому місці.