31.03.2016 | 08:01

Звенигородський районний центр зайнятості постійно вдосконалює форми та методи роботи з укомплектування трудових колективів району кадрами. Одна з найбільш ефективних форм роботи – ярмарки вакансій, що дають змогу безпосереднього спілкування роботодавців та значної кількості шукачів роботи на протязі декількох годин.

Так, в березні за сприяння служби зайнятості було проведено два міні-ярмарки вакансій, в яких взяли участь 36 безробітних.

На заходах роботодавці окреслили вимоги до претендентів та низку переваг працевлаштування на вакантні місця оператора поштового зв’язку, економіста та листоноші в районне відділення Черкаської дирекції Українського Державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» та продавця продовольчих товарів – на приватне підприємство з виготовлення круп, борошна і кондитерських виробів Олександра Кирноса.

Під час ярмарків проводилися індивідуальні співбесіди представників роботодавців з претендентами, які виявили бажання працевлаштуватися.

В результаті співбесід 2 особи зацікавилися вакансіями економіста та листоноші, 3 – вирішили працювати продавцями продовольчих товарів.

Практика доводить, що проведення ярмарків вакансій завжди дає позитивний результат для всіх, хто бере у них участь.