оп

У рамках співпраці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості з військовим комісаріатом відбувся семінар з орієнтації на військову службу в Збройних Силах України за контрактом.

Для 12 безробітних канівчан головний спеціаліст відділення комплектування та призову, військовий психолог Канівського об’єднаного міського військового комісаріату Юлія Зозуля розповіла про переваги військової служби як для чоловіків, так і для жінок. Вона зазначила, що на сьогодні мінімальна заробітна плата військовослужбовця-контрактника рядового та сержантського складу становить від 8 тис. грн., офіцерська – від 10 тис. грн. на місяць. Окрім того, при укладанні контракту, військовослужбовець має право на отримання разової фінансової винагороди від 8 до 12 мінімальних заробітних плат. Також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, надається право користуватися безоплатним медичним обслуговуванням та санаторно-курортним лікуванням тощо.

«Основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками та показниками профвідбору, фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата, мотивація його до військової служби та рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей. Тому захист не лише територіальної цілісності держави, а й рідного дому та сім’ї від ворога, сьогодні напряму залежить від кожного з нас. Це почесна й відповідальна місія, за виконання якої беруться справжні патріоти України», - наголосила Юлія Зозуля.

Водночас фахівці філії детально прокоментували шукачам роботи інформацію про зміни у законодавстві щодо переваг у працевлаштуванні колишніх учасників антитерористичної операції, надали індивідуальні консультації щодо організації професійного навчання.

Наприкінці заходу більшість учасників виявили бажання особисто поспілкуватися з представником військового комісаріату.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ