ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ !!!

Для отримання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, які відносяться до категорії випускників вищого навчального закладу, включеного до першої сотні у світовому рейтингу, відповідно до п.1 ч.2 ст.422 Закону України «Про зайнятість населення» (далі - Закон), потрібно подати копію диплому про вищу освіту відповідного університету, визнаного в Україні в установленому порядку.

Також інформуємо, відповідно до ч.5 ст.42Закону, документи, які були видані за кордоном, мають бути легалізовані в установленому порядку, якщо інше не визначено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Перелік світових рейтингів університетів, що входять до першої сотні у світових рейтингах університетів, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018р. N154-р «Про затвердження переліку світових рейтингів університетів для визначення особливої категорії іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні», відповідно до п.3 ч.2 ст. 421 Закону України «Про зайнятість населення».

Рейтинги університетів, що входять до першої сотні у світових рейтингах університетів, які затверджені Кабінетом Міністрів України

  • Академічний рейтинг університетів світу ("Шанхайський") - Academic Ranking of World Universities (ARWU)

  • Рейтинг університетів світу за версією "Таймс" - Times Higher Education World University Rankings

  • Рейтинг університетів світу "К'ю Ес" - QS (Quacquarelli Symonds Ltd) World University Rankings.