Нещодавно в Маньківській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося засідання комісії з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

У засіданні комісії взяли участь представники: служби зайнятості, відділів соціального захисту та охорони здоров’я територіальних громад, відділу управління праці і соціального захисту населення Уманської РДА та Маньківської держаної інспекції Головного управління ДПС в Черкаській області.

Директор Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Галина Гаврилюк відкрила засідання та ознайомила учасників з основними  пунктами Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченим сім’ям. Голова комісії Світлана Грабовенко  розповіла про організацію роботи з надання допомоги та терміни обміну інформацією щодо списків непрацюючих громадян. Начальник відділу соціального захисту Маньківської селищної ради Людмила Загородня та начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я виконавчого комітету Іваньківської сільської ради Наталія Бацай, розповіли про особливості призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям відповідно до Закону України «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Секретар комісії Світлана Букань ознайомила членів комісії з Положенням про комісії, в якому зазначені завдання, функції, права, обов’язки комісії та основні моменти щодо організації роботи комісії. Було вирішено проводити активну роз’яснювальну роботу серед жителів громад щодо можливості отримання допомоги малозабезпеченій сім’ї.

Маньківська районна філія ОЦЗ