Напередодні Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми служба зайнятості проводить інформаційно-роз’яснювальні заходи спрямовані на якомога ширше розкриття цього питання.

Днями, фахівцем з профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Володимиром Педашом спільно з соціальними партнерами було проведено лекцію для 30 вихованців дитячого православного відпочинкового табору «Небесний Серафим» на тему: «Людина не товар».

На захід також були запрошені завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Драбівської районної державної адміністрації - Юлія Криворот та старший інспектор з ювенальної превенції Драбівського відділення поліції Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області капітан поліції Тетяна Коваленко.

У вступному слові Володимир Педаш зазначив: «Ключовим завданням цього заходу є підвищення рівня поінформованості про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до наслідків нелегального працевлаштування та шляхів його уникнення».

У свою чергу Юлія Криворот та Тетяна Коваленко максимально доступно та лаконічно розповіли дітям про конкретні ситуації, які можуть виникнути при поїздці за кордон з метою працевлаштування чи навчання. «При підготовці до виїзду за межі країни ні в якому разі не віддавайте своїх документів та звертайтесь до державних установ і служб, які можуть вам допомогти», – порадила школярам Юлія Криворот.

Під час заходу юнаки та дівчата задавали чимало запитань фахівцям, які стосувалися порядку оформлення документів для виїзду за кордон та особливостей такої процедури для дітей та їх батьків.

Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері, у ході якої діти отримали багато нової та корисної інформації, яка допоможе їм у майбутньому уникнути небезпечних ситуацій пов’язаних із нелегальною зайнятістю та торгівлею людьми.

 

Драбівська районна філія Черкаського ОЦЗ