оп

На черговому засіданні клубу з пошуку роботи «Старт», який діє на базі Черкаської районної філії обласного центру зайнятості, 9 безробітних жінок віком до 35 років навчали формувати впевненість у власних силах, ініціативність під час пошуку роботи, позитивну мотивацію до праці та підвищували їх рівень обізнаності в питаннях ефективного спілкування з роботодавцем. Окрім цього фахівці районної філії допомогли жінкам опанувати тонкощі введення переговорного процесу та сформувати імідж конкурентного працівника. Захід проходив на тему «Роль особистості у здійсненні працевлаштування».

На думку директора районної філії Олександра Гриценка такі заходи сприяють підвищенню ролі особистості в соціумі та на ринку праці, стимулюють громадян до активного процесу працевлаштування та самозайнятості. «Ініціативність, енергійність, конкурентоздатність, кмітливість, рішучість, вміння самостійно приймати рішення та стресостійкість – це ті характерні якості, які мають бути в кожного працівника і, які б хотів б би бачити роботодавець у свого персоналу. Саме наявність цих характеристик сприятиме побудові успішної кар’єри в майбутньому», - вважає директор.

Під час засідання учасниці виконували психологічні вправи, висловлювали власну думку, з огляду на професійний та життєвий досвід, визначали власні перепони на професійному шляху, ділилися планами на майбутнє, вчилися гармонізувати різні сфери власного життя та здобували навички групової взаємодії і неконфліктного спілкування з оточуючими. 

Черкаська районна філія ОЦЗ