З метою розширення уявлення шукачів роботи про форми державної підтримки фермерських та сільських господарств, а також про розвиток кооперації в селах, фахівцями Катеринопільської філії Черкаського обласного центру зайнятості за участю заступника начальника управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури Катеринопільської районної державної адміністрації Мирослави Тищенко проведено семінар для 9 безробітних «Ефективне ведення сільського господарства».

Під час проведення семінару фахівці районної філії ознайомили учасників зі станом ринку праці району, перспективними вакансіями та можливістю здобуття на базі Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості професій, що користуються попитом в сільськогосподарській галузі.

Мирослава Тищенко зазначила, що: «Для стимулювання створення нових фермерських господарств та посилення їх конкурентоспроможності, урядом передбачено 1 млрд гривень в рамках нової бюджетної Програми підтримки фермерського господарства на 2018-2020 роки. Програма включає в себе фінансову  підтримку аграріїв, здешевлення агрокредитів і агрострахування та підтримку фермерів-початківців. Концепція стимулюватиме набуття господарствами статусу фермерів та об’єднання фермерів в кооперативи. Забезпечення таких умов дає можливість створити нові робочі місця у селах та зробити значний внесок у розвиток національної економіки». Серед пріоритетних напрямків сільського господарства Мирослава Тищенко назвала бджільництво, садівництво і тваринництво. Саме за ними кожен суб’єкт господарювання може отримати грошову компенсацію у відповідності до затверджених Урядом України порядків.

Отримана інформація стала цікавою та корисною для учасників, адже питання, які розглядалися під час семінару були досить актуальними для жителів сільської місцевості, особливо для тих, хто шукає роботу.

             Катеринопільська районна філія Черкаського ОЦЗ