Днями фахівці Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного  центру зайнятості провели профінформаційний семінар з громадянами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Для клієнтів пробації фахівці детально розповіли про послуги служби зайнятості та нові сервіси у роботі служби щодо сприяння працевлаштуванню населення з урахуванням потреб ринку праці.

У ході спілкування з учасниками заходу фахівці наголосили, що для людини, яка зробила невірний крок у житті і потрапила до числа суб’єктів пробації, важливо мати офіційну роботу та матеріальну стабільність, що зменшить ризик вчинення нових кримінальних правопорушень та надасть впевненості в майбутньому.

Окрема увага була зосереджена і на питанні професійного навчання за сприяння служби зайнятості під замовлення роботодавців, що дозволить підвищити рівень працевлаштування за набутою професією та сприятиме адаптації до умов виробництва протягом навчання.

Наприкінці зустрічі клієнти пробації ознайомились з переліком професій, що користуються попитом на ринку праці, нормативно-правовим забезпеченням проходження професійного навчання, видами та формами такого навчання.

«З метою інформування осіб, які перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації та  в рамках реалізації Меморандуму, між філією Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області та обласним центром зайнятості, районною філією активно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливості отримання соціальних послуг служби зайнятості суб’єктами пробації», - наголошує директор районної філії Валентина Германова.

Корсунь-Шевченківська районна філія ОЦЗ