оп

Такої думки дотримуються фахівці Маньківської районної філії Черкаського обласного  центру зайнятості. Адже одним із важливих напрямів діяльності служби зайнятості є проведення системної інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованої на запобігання «тіньовій» зайнятості населення та відповідно -  «тіньовій» заробітній платі.

Тому з метою підвищення обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства під час працевлаштування, фахівці районної філії нещодавно провели семінар на тему: «Легальна зайнятість» для 14 безробітних громадян.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг  Тетяна  Дяченко під час проведення семінару наголосила, що працювати легально набагато вигідніше, ніж бути в «тіні», адже саме у цьому випадку права людини, як найманого працівника, будуть захищені і особа зможе претендувати на соціальний пакет, гарантований державою.

«Кожна людина, яка влаштовується на роботу, повинна  пам’ятати,  що отримання зарплати «в конверті» сьогодні, позбавляє її в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності чи нещасного випадку на  виробництві, а  також гідної пенсії», - зазначила  Тетяна  Дяченко.

У свою чергу, безробітні, які взяли участь в інформаційному семінарі, мали можливість задати питання та почути роз’яснення від фахівця сервісної установи.

Слід відмітити, що протягом січня – серпня 2018 року Маньківською районною філією було проведено 32 семінари з питань легальної зайнятості, в яких взяли участь 494 особи.

Маньківська районна філія ОЦЗ