З метою сприяння легалізації зайнятості та створення нових робочих місць у громадах, фахівці Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели інформаційно-роз’яснювальний семінар з суб’єктами господарювання сфери торгівлі та сільського господарства. У семінарі взяли участь представники 10 місцевих роботодавців.

Лейтмотивом зустрічі стала теза про те, що трудові відносини між найманими працівниками та роботодавцями повинні оформлятися відповідно до чинного законодавства про працю.

Однак деякі роботодавці уникають належного оформлення трудових відносин з працівниками. Працівник втрачає гарантії соціального захисту, зокрема права на: повноцінну оплату і охорону праці, пенсійне та медичне забезпечення.

Роботодавці повинні пам’ятати, що дотримання трудового законодавства є  гарантією стабільного та прибуткового бізнесу і сприяє уникненню непорозумінь з найманими працівниками та з контролюючими органами.

Всі учасники заходу отримали вичерпні відповіді на свої запитання та подякували фахівцям за проведену роботу і цікавий матеріал.

Після семінару 1 роботодавець виявив бажання скористатися компенсацією витрат у розмірі єдиного внеску за працевлаштованих безробітних.

Шполянська районна філія ОЦЗ