Сьогодні професія менеджера є однією із найпопулярніших. До того ж, і на ринку праці достатньо вакансій даного напрямку – сучасні компанії відчувають потребу у кваліфікованих топ-менеджерах, менеджерах середньої ланки, менеджерах з персоналу, адміністраторах тощо. Пропонуємо дізнатися, які можна обіймати посади та в якому напрямку досягати кар’єрного зростання по завершенню навчання за деякими спеціальностями у сфері менеджменту.

«Менеджмент організацій» – менеджер зі збуту, менеджер з персоналу, керівник виробничого підрозділу, менеджер комерційного відділу, фахівець з аналізу ринку, економічний радник, керівник підприємства.

«Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» – інспектор митниці, інспектор з імпорту чи експорту, менеджер з персоналу, експерт із зовнішньоекономічних питань, менеджер із зовнішньоекономічних зв’язків, менеджер із постачання та збуту, фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку.

«Менеджер з туризму» - ресторатор, агент з туризму, господар гостинної оселі (зелений туризм), фахівець з конференцсервісу, менеджер з організації туризму, керуючий готельним господарством, фахівець з готельної та ресторанної справи, керівник чи інструктор туристичного клубу, менеджер з персоналу туристичного підприємства тощо.

І не забувайте: диплом дає можливість професійної самореалізації, а як  нею скористатися - залежить від вас.

Бажаємо зробити правильний вибір!