Щоб допомогти громадянам, які вчинили правопорушення, знайти роботу, фахівці Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості звернулися до  районного сектору «Центр пробації». Там, під час проведення інформаційного семінару провідний фахівець з профорієнтації Володимир Педаш детально розповів учасникам про види соціальних послуг служби зайнятості.

Особливу увагу фахівець зосередив на положеннях Закону України «Про зайнятість населення», яким визначено категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. «Працевлаштування на квотні робочі місця може здійснюватись шукачем роботи самостійно або за сприяння служби зайнятості. Квота — це додатковий захід сприяння у працевлаштуванні громадянам, яким складно на рівних конкурувати на ринку праці», - зауважив Володимир Педаш.

Засуджених ознайомлено з переліком індивідуальних послуг та активних заходів, що сприяють прискоренню працевлаштування: складання резюме, проведення співбесіди з роботодавцем, професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця, або для провадження підприємницької діяльності, можливість додаткової матеріальної підтримки шляхом залучення до громадських робіт та робіт тимчасового характеру.

Клієнтам пробації також розповіли про можливості використання електронних сервісів служби зайнятості, які є зручними у використанні, містять корисну інформацію про актуальні вакансії та цінні поради щодо побудови кар’єри.

Після групового заходу профорієнтатор надав індивідуальні консультації, зокрема, щодо можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Драбівська районна філія ОЦЗ