оп

У приміщенні Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості днями відбулося чергове засідання клубу «Порадниця» для 18 безробітних жінок, яке проходило спільно з представниками управлінням соціального захисту Маньківської районної державної адміністрації. Головна тема засідання – надання інформації безробітним про порядок нарахування житлово-комунальних субсидій у 2018 році.

Начальник відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення Наталя Бацай розповіла про умови оформлення субсидії, зазначивши які документи слід надавати, куди звертатися за допомогою та кому субсидія нарахується автоматично без подання заяви та декларації.

Наталя Бацай також наголосила, що: «Відповідно до норм законодавства, одержувач субсидії зобов’язаний повідомляти орган соціального захисту населення про будь-які соціальні зміни в родині - складу мешканців, соціального статусу, джерела доходів, а також про придбання товару або оплати  послуг на суму понад 50 тис. грн». Фахівець також наголосила на достовірності наданої для отримання субсидії інформації.

На прохання учасників заходу, фахівець управління соціального захисту проаналізувала конкретні ситуації, пов’язані з вирішенням соціально-побутових питань та ознайомила з порядком заповнення заяв та декларацій на отримання житлово-комунальних субсидій.

Наприкінці засідання жінки висловили подяку спеціалістам районної філії за можливість особисто поспілкуватися з представниками державної установи та за нагоду отримати відповіді на питання, які на сьогодні досить актуальні для  громадян.

Маньківська районна філія ОЦЗ