оп

Багато молодих людей починають свій професійний шлях із закладів професійно-технічної освіти, адже професія, отримана в таких закладах, є для них перепусткою у майбутнє, початком тривалої та успішної трудової діяльності. Перевагами професійної освіти можна назвати доступність та досить короткий термін підготовки.        

Все більше економістів, менеджерів, юристів стають безробітними. В той же час наша країна потребує висококваліфікованих робітничих кадрів. Щорічно студентів закладів вищої освіти випускається в два рази більше, ніж молодих робітників. Як наслідок, нерідко час та кошти на навчання витрачені, а професійна перспектива відсутня. Аби так не сталося, обирати професійний шлях потрібно з урахуванням реальних можливостей подальшого працевлаштування.

 Крім того, навчання в закладах професійно-технічної освіти дає можливість вже на першому етапі зрозуміти специфіку обраної професії, а відтак – і перспективи побудови майбутньої кар’єри або ж навпаки, усвідомити, що обраний шлях професійної діяльності вам не підходить.

Сьогодні заклади професійно-технічної освіти адаптовуються до ринку праці та створюють всі умови для успішного опанування обраного фаху. Розширенню сфери можливого працевлаштування випускників, підвищенню їх майстерності, мобільності, а отже, конкурентоспроможності на ринку праці сприяє те, що  кожний другий  учень за час навчання здобуває дві і більше професій.

Стати успішною особистістю, досягти певних життєвих та професійних висот можна завдяки своїй наполегливості, працелюбності, таланту та правильно обраному напрямку діяльності.

Тож зичимо вдалого вибору професії!