Розширюючи кордони співпраці  з метою вдосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю, 14 травня поточного року Черкаська обласна служба зайнятості долучилися до навчання бібліотечних  працівників, що проходило в Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка.

Підвищення кваліфікації  передбачало не  лише фах бібліотекаря, але й  вдосконалення рівня  його культури, розширення  загального кругозору, в тому числі в напрямку допомоги молоді у професійному самовизначенні. Розширення уявлень про важливість правильного професійного вибору та основні фактори, що на нього впливають; вироблення стратегії співпраці – ось основні завдання, які ставили фахівців служби зайнятості в рамках проведення міні-тренінгу.

А.Баранцова – начальник відділу організації профорієнтації ОЦЗ – презентувала Програму державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки, послуги, що надає служба зайнятості, актуальні питання профорієнтації та їх продуктивне вирішення. Також долучилися фахівці Черкаського міського центру зайнятості під керівництвом директора – О.Щербак, які продемонстрували одну із сучасних форм роботи завдяки технічним засобам – спілкування он-лайн через Skype-зв'язок.

Крім того, всі присутні отримали роздатковий матеріал для інформаційного наповнення профорієнтаційних куточків у бібліотеках міст та сіл області

Загалом така співпраця відкриває нові можливості для обох сторін щодо розгортання маштабної профорієнтаційної роботи з молоддю та упередження молодіжного безробіття.

Відділ організації профорієнтації ОЦЗ