оп

Пошук роботи – це, в першу чергу, творчий процес, який передбачає співставлення ринку пропозицій зі своїми можливостями, де саме ви могли б застосувати свої знання, таланти, здібності та особисті якості. Якщо випадає шанс – з’єднати свої можливості з захопленнями, то робота стане не тільки майданчиком для розвитку кар’єри, але і віддушиною.

Зрозуміло, що висока заробітна плата – бажання кожного. Але якщо вам запропонували роботу, в якій вам подобається все, крім зарплати, то не поспішайте грюкати дверима – можливо, це той самий швидкісний ліфт до ваших мрій. І лише через рік все може змінитися на краще.

Перегляньте всі спеціалізовані інтернет-сайти. Вивчіть всі можливості ресурсів, навчіться ними користуватися і тримайте руку на пульсі.

Складіть резюме. Як правило, грамотно складене резюме – в більшості випадків, половина успіху. Вивчіть тему складання резюме або зверніться до професіоналів. Саме по резюме вас може помітити або, навпаки, проігнорувати, роботодавець.

Розмістіть резюме на ресурсах з пошуку роботи. Вакансії переглядайте щодня, на забуваючи залишити відгук. Також розішліть його по всім компаніям і фірмам, діяльність котрих безпосередньо пов’язана з вашим дипломом чи іншої обраної спеціальності.

Не обходьте стороною і соціальні мережі – у них чимало цікавих варіантів з можливостями пошуку роботи, включаючи окремі сторінки з пропозиціями для творчих людей.

Поцікавтеся про організації, фірми, компанії у вашому місті, які можуть бути потенційним місцем роботи.

Ярмарки вакансій - ще один варіант, який опускати не варто. На таких ярмарках можна безпосередньо поспілкуватися з представниками фірм, які при особистій зустрічі відразу зможуть скласти про вас певну думку.

Вчіться спокійно сприймати невдачі. Навіть десяток співбесід, які пройшли даремно – це досвід. Ви навчаєтесь правильно «подавати» себе, мовчати, де потрібно, й говорити тільки те, чого від вас очікують.

Збираючись на співбесіду, намагайтеся зібрати інформацію про компанію чи організацію – це стане вам в нагоді при особистій зустрічі з керівництвом.

Не впадайте у відчай, якщо вам не щастить. На пошуки роботи може піти від тижня до 3-5 місяців, але, рано чи пізно, ваша робота вас знайде. Наполеглива людина просто приречена на успіх.