оп

Як знайти роботу? Питання працевлаштування хвилює багатьох, особливо, якщо це доводиться робити вперше.

Існує немало варіантів пошуку - кожен з них має свої плюси і мінуси. Розглянемо один із них детальніше. Як показує практика, найбільш популярним способом залишається пошук в колі знайомих або родичів. Недарма фахівці наполягають на тому, що найбільш швидкий спосіб знайти роботу – це задіяти всю мережу контактів.

Нетворкінг (англ. Networking, net - мережа і work - працювати) - це діяльність, спрямована на те, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні життєві завдання (наприклад, знайти роботу).

Нетворкінг - це спілкування, встановлення контактів і зв'язків з метою охоплення найбільшої кількості людей, які дізнаються про вас, ваші навички, уміння, якості, які дадуть вам потрібну інформацію і, можливо, порекомендують вас при нагоді роботодавцю. Це вміння підтримувати стосунки з великою кількістю людей. Родичі, колишні однокласники та одногрупники, сусіди, знайомі - це все учасники процесу нетворкінгу. Кожен з них глибоко цікавий і вимагає постійної і особливої ​​уваги.

Поняття нетворкінгу передбачає важливість будь-яких контактів, тож для успішного працевлаштування необхідно цілеспрямовано розвивати в собі навички встановлення та підтримання ділових зв'язків.