Нещодавно в приміщенні Уманського міського центру зайнятості відбулась групова консультація для 15 безробітних із залученням соціальних партнерів.

Тема зустрічі - «Нова професія – патронатний вихователь». Мета заходу – познайомити зацікавлених осіб з поняттям «патронат над дитиною», інформувати про те, які діти можуть бути влаштовані в сім’ю патронатного вихователя, хто може бути патронатним вихователем і що для цього потрібно.

Серед запрошених учасників: начальник служби у справах дітей Уманської міської ради Олександр Декарчук, головний спеціаліст служби Олена Хлистун, провідний спеціаліст Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Олена Гребеніченко.

«Наше завдання – донести максимум інформації до тих людей, які хочуть реально допомогти дитині зростати у родині. Щоб діти не потрапляли в сиротинці та інтернати. Поки рідна сім’я долає тимчасову кризу, дитина може виховуватись в люблячій, дбайливій родині. Це потрібна справа, яка, сподіваюсь, має майбутнє», - підсумував захід Олександр Декарчук.

Уманський міський центр зайнятості