Днями у Маньківській  районній  філії Черкаського обласного центру зайнятості за участю начальника служби у справах дітей Маньківської селищної ради Оксани Пельгун - відбувся Методичний семінар з профорієнтаційної роботи щодо аспектів добору кандидатів у патронатні вихователі.

Відкрила захід директор районної філії Галина Гаврилюк, котра звернула увагу присутніх на важливість та актуальність питань патронатного виховання дітей. Вона наголосила, що це хороший варіант працевлаштування для осіб, небайдужих до проблем дітей, що волею долі опинилися у складних життєвих обставинах. Директор зауважила, що фахівці служби зайнятості інформують безробітних про такий вид зайнятості.

У свою чергу, Оксана Пельгун розкрила фахівцям служби зайнятості алгоритм патронатного виховання. За її словами, головна вимога до претендентів – любити дітей, прагнути надати їм допомогу та всебічну підтримку, пропагувати сімейні цінності, вміти організувати розвиваючий простір для дитини та налагодити безпечний виховний  процес. Для безробітних, котрі не можуть знайти роботу через відсутність на ринку праці прийнятних пропозицій працевлаштування, виконання функцій патронатного вихователя прирівнюється до трудової діяльності, за яку особа отримуватиме винагороду.

Тож фахівці служби зайнятості вивчили інформацію щодо нової професії - патронатного виховання і нового виду соціальної послуги - патронату над дитиною, щоб фахово роз'яснювати про такий вид зайнятості безробітним. 

Маньківська районна філія ОЦЗ