З метою формування позитивної мотивації до трудової діяльності, раціонального працевлаштування та досягнення матеріальної незалежності у Черкаському міському центрі зайнятості було відбувся тренінг для 16 людей з інвалідністю за участю провідного юрисконсульта Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Тетяни Мурзи.

Пані Тетяна розповіла про напрямки соціального захисту осіб з інвалідністю за рахунок коштів, передбачених Фондом у державному бюджеті України на 2022 рік та відповіла на питання присутніх.

Учасники заходу навчалися тому, як не «загубитись» в суспільному житті, бути впевненими. У ході тренінгу слухачі провели самоаналіз власних якостей, отримали рекомендації для створення власного позитивного іміджу.

Особливу увагу приділено напрацюванню техніки співбесіди (інтерв’ю) з роботодавцями. Особи з інвалідністю дізналися про види та структуру співбесіди з урахуванням особливостей стану здоров'я, отримали рекомендації щодо підготовки та  поведінки на співбесіді.

За допомогою інтерактивних вправ безробітними були опановані методи та форми ефективної самопрезентації, методи ділового спілкування.

 Черкаський міський центр зайнятості ОЦЗ