оп

 

Якщо ви бажаєте досягти успіху у пошуках роботи, дотримуйтеся ось цих порад.

 

·            Сприйміть і прийміть дійсність. Не ховайтеся від неї. Набагато легше ховатися від життя, ніж управляти ним, рухатися до мети. Але ж це – головна перешкода на шляху до щастя й успіху.

·            Неуспіху немає, є тільки досвід. Майже кожна подія у житті людини може принести їй радість, користь, насолоду або… досвід (а не розчарування).

·            Якщо хочете отримати те, чого ніколи раніше не отримували, зробіть те, чого ніколи не робили. Не бійтеся змінювати  професію, напрямок діяльності.

·            Будьте сміливими: невдала спроба у 100 разів краща за бездіяльність.

·            Подумайте, чого хочете: досягти мети, успіху чи  мати безліч виправдань своїй бездіяльності. Завжди легше вигадати виправдання: немає часу, коштів, можливості…

·            Знайдіть причини, чому  все вийде (а не навпаки!).

·            Постійно повторюйте твердження, що налаштовують на позитив (Я зможу…Мені вдасться...).

·            Ви досягнете мети, якщо вона корисна, як мінімум, ще для двох людей. Якщо вона корисна для багатьох,  вона здійсниться ще швидше. Залучайте собі в підтримку  рідних, друзів, знайомих.

·            Не перебільшуйте залежності від грошей. Вони – лише засіб, інструмент для досягнення цілі.

 

    І пам’ятайте, складні ситуації ставлять перед нами завдання, які ми повинні вирішувати. Не потрібно чекати, що успіх «впаде» прямо з неба.  Мотивація на активність,  встановлення позитивних  цінностей і цілей  допомагають врешті досягти бажаного.