оп

Ідея створення клубу пошуку роботи для жінок «СТАРТ» з'явилася на одному із семінарів для безробітних в Черкаській районній філії обласного центру зайнятості. Обговорюючи можливості самореалізації, самопошуку та працевлаштування з учасницями, фахівці дійшли висновку, що така колегіальна робота сприяє розвитку комунікативних здібностей, подоланню особистісних бар'єрів у спілкуванні з роботодавцями, розширенню професійного кругозору, інформаційній обізнаності стосовно ринку праці, власної мотивації та потреб. Днями, було проведено третє засідання клубу для жінок «СТАРТ».

Мета заняття - допомогти жінкам, які звернулись до служби зайнятості, скоординувати дії у напрямку самореалізації та безперервного професійного вдосконалення.

Клуб з пошуку роботи являє собою комплекс занять, що містить елементи соціально-психологічних і поведінкових тренінгів. Усі зустрічі жіночого клубу базуються на індивідуальному підході та спрямовані на практичне відпрацювання навичок під час пошуку роботи, обмін позитивним досвідом між учасницями.

Під час засідання клубу жінки у формі «активного слухання» навчились знаходити варіанти вирішення складних життєвих ситуацій та виявляти для цього внутрішні та зовнішні ресурси.

Жіночий клуб уже має позитивні напрацювання. Так, жителька міста Черкаси Віта Брикун уже працевлаштувалась. Інтерактивні вправи на тренінгу допомогли дівчині усвідомити свій потенціал, активізувати приховані ресурси та повірити у власні сили. На разі, Віта працює у Черкаській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат на посаді бухгалтера.

«Клубна форма роботи дає можливість розширити спектр послуг, які надає служба зайнятості, допомагати найбільш вразливим категоріям населення, підтримувати та спрямовувати жінок до активної громадської діяльності, роботи над собою, пошуку внутрішніх ресурсів та розвитку талантів», - переконаний директор районної філії Олександр Гриценко.

Черкаська районна філія ОЦЗ