Під таким гаслом та з метою продовження роботи щодо формування Всеукраїнського кадрового резерву випускників навчальних закладів фахівцем з профорієнтації Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості Ольгою Лукашенко проведено виїзний семінар з техніки пошуку роботи на тему: «Підготовка резюме». У заході взяли участь 41 особа з числа студентської молоді ДНЗ «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей».

Профорієнтатор ознайомила випускників навчального закладу з поняттям «резюме», як першого і важливого кроку на шляху до працевлаштування. Разом із студентами фахівець проаналізувала структуру та основні правила складання як резюме так і відеорезюме, надала ряд рекомендацій щодо того, як правильно їх складати для тих, хто не має досвіду роботи.

Під час семінару спеціаліст з профорієнтації запропонувала всім випускникам долучитися до Всеукраїнського кадрового резерву, зазначивши, що: «З метою попередження молодіжного безробіття служба зайнятості створила Всеукраїнський кадровий резерв, що собою являє технологію швидкого пошуку і підбору кадрів на запити роботодавця. Ця технологія також передбачає он-лайн профорієнтацію та професійну діагностику, а також дистанційне навчання потенційних працівників необхідним навичкам, що є затребуваними для будь-якої професії. З метою реалізації цього проекту створено банк резюме, відеорезюме випускників навчальних закладів та банк актуальних вакансій». Вона наголосила, що молодь, яка навчається в професійно-технічних та вищих навчальних закладах, має можливість увійти до Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості, подавши своє резюме чи відеорезюме до будь-якого центру зайнятості, філій обласного центру зайнятості.

 На завершення Ольга Лукашенко презентувала студентській молоді послуги служби зайнятості, акцентувавши свою увагу на профорієнтаційній роботі та допомозі у створенні відеорезюме з використанням технічного забезпечення центру зайнятості.

Корсунь-Шевченківська районна філія ОЦЗ