У рамках Меморандуму про співпрацю з Черкаським міським центром занятості Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області Людмила Проценко провела правопросвітницький захід щодо безпечного працевлаштування та протидії торгівлі людьми шукачів роботи.

Людмила Проценко ознайомила учасників з діяльністю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини та основними напрямками роботи його регіонального Представництва в Черкаській області.

Під час заходу, на реальних життєвих прикладах, були розглянуті шляхи потрапляння людей в рабство та напрацьовані можливі варіанти упередження ситуацій, пов’язаних з ризиками торгівлі людьми.

Уповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова постійно співпрацює з державними органами, міжнародними та вітчизняними інститутами громадянського суспільства у питаннях захисту прав осіб, які стали жертвами торгівлі людьми.

Потерпілих та свідків цього злочину Людмила Денісова просить повідомляти на гарячу лінію Уповноваженого: 0 800 50 17 20.

Також можна звертатися на Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми: 527 та 0 800 505 501, до правоохоронних органів та українських закордонних дипломатичних установ.

Черкаський міський центр зайнятості