Нещодавно фахівці Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості спільно із представником Катеринопільського військового комісаріату провели семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Захід відвідали 13 безробітних.

Під час виступу представник військкомісаріату Борис Жоломко розповів про власний досвід проходження військової служби в Збройних Силах України та окреслив перспективи розвитку військової кар’єри. Він наголосив, що «Всі, хто виявить бажання долучитися до служби за контрактом повинні пройти медогляд, професійно-психологічний відбір, співбесіду і здати нормативи з фізпідготовки, після чого, залежно від обраної військової спеціальності, будуть направлені до навчального центру».

У ході семінару безробітнім представили актуальні вакансії у військових частинах, які діють на території Черкаської області, розповіли про умови проходження служби, строки укладання контракту, стан речового забезпечення солдат, рівень грошового забезпечення та державні гарантії соціального захисту військовослужбовців і членів їх родин. Особлива увага зверталася на можливість застосування у військовій справі цивільних професій, таких як «водій автотранспортних засобів», «охоронник», «слюсар-ремонтник».

Фахівець центру зайнятості поінформував учасників заходу про стан ринку праці Катеринопільщини та надав практичні рекомендації щодо дієвих форм пошуку роботи.

У ході спілкування з військовослужбовцем  всі отримали відповіді на свої запитання та переконалися в можливості побудувати власну професійну кар’єру в Збройних Силах України.

Катеринопільська районна філія ОЦЗ