З метою підвищення інформованості громадськості про глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину, у Чигиринській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних «Ризики нелегальної трудової міграції».

Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажам наркотиків та зброї.

Захід проведено за участю фахівців соціальної роботи КЗ «Центр соціальних служб» Чигиринської міської ради Світлани Стасько та Любові Овчарової.

Фахівець з профорієнтації Лариса Порожня та спікери заходу вкотре наголосили, що основне завдання зустрічі – ознайомлення населення із законодавчими засадами та можливостями легального працевлаштування громадян, запобігання експлуатації та торгівлі людьми у разі працевлаштування за кордоном.

 Під час інформаційного семінару учасники отримали практичні поради про те, як не стати жертвою торгівлі людьми та які є форми експлуатації та правила безпеки і захисту.

Присутні отримали досить значний об’єм та контакти урядових, громадських організацій, які займаються цим питаннями та надають допомогу постраждалим особам.     Безсумнівно, кожен учасник заходу зробив необхідні висновки, які, можливо в подальшому зможуть врятувати їх від потенційних небезпек, пов’язаних з нелегальним працевлаштуванням.

Чигиринська районна філія ОЦЗ

 

 

 

 

...

Copyright 2021 © Черкаський обласний центр зайнятості