оп

Протягом вересня  2018 р. – початку лютого 2019 р.  7 осіб з числа зареєстрованих  безробітних м. Черкаси та  області пройшли професійне навчання за професією «перукар (перукар-модельєр)» на базі Східноєвропейського університету економіки і менеджменту. За час навчання слухачі курсів навчилися в технологічній послідовності виконувати основні види перукарських робіт, а саме: послуги з миття  голови; прості,  класичні та базові модельні чоловічі, жіночі та дитячі стрижки; укладання волосся феном;  прості та базові модельні зачіски із застосуванням бігуді; надавати послуги з  хімічної завивки волосся із застосуванням звичайних та спіральних коклюшок;  фарбувати волосся  барвниками різних груп, зафарбовувати сивину, знебарвлювати волосся, здійснювати часткове фарбування волосся сучасними способами; виконувати вечірні зачіски.

У грудні 2018 р. в навчальному закладі  проходив благодійний новорічний бал  «Назустріч мрії» для представників влади, керівників вищих навчальних закладів міста, викладачів та студентів. До заходу долучилися  і слухачі – перукарі, які робили зачіски студентам  для участі у виставі «Аліса в Зазеркаллі»,  музичних та хореографічних номерах.

Виробничу практику 6 майбутніх  майстрів перукарської справи проходили в навчальному салоні університету, 1 особа -  в перукарні  Черкаської області, де під керівництвом досвідчених педагогів  самостійно робили зачіски та набували практичного досвіду. Під час виконання кваліфікаційної пробної роботи  безробітні  презентували   на моделях базову жіночу стрижку з укладанням феном. Також вони складали теоретичну частину іспиту, де продемонстрували знання з матеріалознавства, охорони праці, техніки перукарської справи, санітарії та гігієни.

 Безробітні успішно склали державну кваліфікаційну атестацію, отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації за професією «перукар (перукар-модельєр)» та будуть працевлаштовані відповідно до укладених договорів.

Відділ організації профнавчання ОЦЗ