У наш час під час пошуку роботи важливо вміти себе вдало презентувати. Умінню зацікавити та звернути на себе увагу роботодавця навчали в Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості. 16 безробітних осіб стали учасниками семінару з техніки пошуку роботи «Секрети створення резюме, або як зробити його ефективним». Ознайомившись з вимогами написання резюме канівчани мали змогу скласти власне резюме в якому зазначали свій досвід, навички, інтереси та вміння. Особливу зацікавленість у слухачів викликали інтерактивні вправи, зокрема, вправа "Похвали себе", де кожен учасник мав змогу презентувати свій "професійний портрет".

«Уміло складене резюме – це вже 50 відсотків успіху. Саме від того наскільки вдало складений документ, залежить подальша доля шукача роботи. Резюме або стане наступною сходинкою і запрошенням на співбесіду, або ж воно просто відправиться у корзину для сміття. Зараз є безліч всіляких порад, як створити резюме, але багато хто все ж допускає помилки і, на жаль, втрачає шанс отримати бажану роботу", - зазначає заступник начальника відділу надання соціальних послуг Ольга Бровко.

Окрім того, шукачам роботи було запропоновано зробити своє резюме ще ефективнішим у відео форматі. Дехто з учасників заходу вирішив спробувати, адже переваги відеорезюме очевидні.

Таким чином, всім присутнім семінар дав можливість зрозуміти, як можна використовувати резюме для того, щоб підвищити свої шанси на ринку праці, та як правильно презентувати себе, щоб отримати бажану роботу.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ