На Черкащині за підтримки агроіндустріального холдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП) реалізується проект «Село. Кроки до розвитку».

Завдяки соціальному проекту, що реалізується вже втретє й цього року, у значно більших масштабах, жителі Черкащини матимуть можливість розробити та втілити свої бізнес-ініціативи та виграти 50 тисяч гривень.

З метою сприяння самозайнятості безробітних громадян, фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості організували семінар – тренінг щодо написання проекту на конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку» за участю тренерів Ресурсного центру Асоціації недержавних громадських організацій (АНГО).  Бажання взяти участь у соціальному проекті виявили 17 безробітних канівчан.

За словами директора міськрайонної філії Надії Коломієць: «Малий бізнес дає економіці гнучкість, мобілізує фінансові і виробничі ресурси населення та сприяє зайнятості».

Виконавчий директор Ресурсного центру АНГО Анатолій Рекун відзначає, що для бажаючих взяти участь у проекті, надається допомога щодо написання бізнес-планів, а також проводяться тренінги та консультації. Потім кожну бізнес-ідею ретельно вивчатиме експертна комісія, а згодом учасників запросять на індивідуальні співбесіди.

Тренінг проходив досить активно. Присутні жваво обговорювали свої бізнес-ідеї та шукали шляхи покращення розвитку сіл та громад.

Учасники отримали навички складання проекту, оволоділи методами пошуку інноваційних ідей, з'ясували призначення маркетингу та визначили комерційні та соціальні показники бізнес-ідей. Усі охочі отримали індивідуальні консультації.

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ