Днями фахівцями Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проведено семінар з орієнтації на військову службу в Збройних силах України. Відвідали захід 11 осіб з числа безробітних громадян.

«Головна мета служби зайнятості – якнайшвидше працевлаштування шукачів роботи. На сьогодні питання працевлаштування безробітних, як альтернатива зайнятості, може вирішити проходження військової служби в Збройних силах України за контрактом. Саме з цією метою фахівцями філії систематично організовуються семінари за участю представників районного військового комісаріату та військових частин», - повідомляє директор районної філії Ігор Мусюра.

Перед учасниками заходу виступив начальник відділення комплектування-заступник міського комісара районного військового комісаріату Сергій Кільченко. Він ознайомив присутніх з порядком відбору громадян України на військову службу за контрактом, в резерв Збройних сил України, до навчальних частин та інших військових формувань, ознайомив з основними вимогами до кандидатів на посади та пільгами для військовослужбовців рядового, сержантського та офіцерського складу.

У свою чергу представник військової частини Валентина Давиденко надала інформацію про затребувані вакансії та спеціальності військової частини  А1565 у місті Мукачево. У ході активного діалогу учасники семінару отримали детальні відповіді на свої питання та інформаційні матеріали.

По завершенню заходу 4 особи з числа безробітних громадян виявили бажання заключити контракт.

Шполянська районна філія ОЦЗ