У рамках співпраці Уманського міського центру зайнятості з районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за участю начальника відділу Віктора Болгарова для 12 безробітних громадян.

Захід проведено з метою популяризації служби в Збройних Силах України серед шукачів роботи.

Військову службу за контрактом можна розглядати, як місце роботи для чоловіків і для жінок. Підписавши контракт, людина мінімум три роки здобуде офіційну зайнятість та фінансову стабільність.

Віктор Іванович  ознайомив учасників семінару з умовами проходження служби за контрактом та потребою військових формувань в кадрах. Детально зупинився на посадах рядового, сержантського та старшинського складу. А також поінформував про найбільш затребувані вакансії водіїв, стрільців, кухарів, медиків, операторів та ін. Окремо зупинився й на пільгах для військовослужбовців та нормах чинного законодавства, що регулюють питання проходження служби.

Фахівці служби зайнятості проаналізували стан місцевого ринку праці, ознайомили з можливістю обрати військову службу за контрактом, як один із варіантів професійного майбутнього.

У підсумку, учасники відзначили, що отримана інформація значною мірою допоможе їм у професійній самореалізації. Також було зазначено, що зустрічі такого формату допомагають людям реалізуватися, як професіоналам та знайти своє місце у громадянському  суспільстві.

Уманський міський центр зайнятості