Враховуючи той факт, що на сьогодні Збройні сили України мають гостру потребу в кадровому забезпеченні, зокрема, на контрактній основі, Лисянська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості активно співпрацює з районним військовим комісаріатом щодо інформаційно-роз’яснювальної роботи та орієнтує своїх клієнтів на службу в лавах української армії за контрактом.

Днями в приміщенні районної філії відбувся черговий семінар за участю підполковника районного комісаріату Сергія Рукавця та майора Володимира Марценюка.

У роботі семінару взяли участь 12 пошукачів роботи.

Фахівець з профорієнтації Олексій Михайлов наголосив, що: «Військова служба за контрактом є одним із дієвих шляхів вирішення питання працевлаштування. Вона не лише почесна і престижна, а й відповідальна і з достойним рівнем оплати».

Офіцери поінформували безробітних про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Охарактеризували та пояснили на конкретних прикладах переваги контрактної служби, звертаючи увагу на гарантовані пільги з боку держави.

Захід пройшов у формі активного спілкування, де всі бажаючі мали можливість отримати відповіді на свої запитання.

По завершенню заходу, 4 учасники семінару виявили бажання заключити контракт на проходження військової служби в українській армії.

Лисянська районна філія ОЦЗ