оп

З метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі на Платформі Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри розроблений компанією  «Актив Консалтинг Груп» (ACG) та вводиться в дію онлайн-сервіс «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».  Місія проекту  – перетворити вибір майбутньої професії з гри в лотерею  у науково обґрунтований прогноз і зробити систему профорієнтаційного консультування загальнодоступною.

Так, зареєстрованим користувачам надається можливість безкоштовно пройти тестування у онлайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:

  виборі (зміні) професії;

  виборі майбутнього напряму професійного навчання;

  визначенні схильності до підприємницької діяльності;

  оцінці власних здібностей;

  саморозвитку.

Розроблена методика заснована на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації: 

 

 1. Професійна мотивація – глибинні професійні інтереси й цінності.
 2. Структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту (ІQ) і специфіка структури здібностей.
 3. Психологічні властивості особистості – психологічні схильності, схильність до певних видів професійної діяльності.

  Саме в області перетинання цих профорієнтаційних факторів знаходиться сфера ймовірної успішної професійної самореалізації індивіда. І наше завдання саме й полягає у тому, щоб допомогти максимально точно цю сферу визначити й актуалізувати.

  В якості інструменту діагностики використовуються професійні тестові методики, які відповідають високим стандартам якості та прогностичної ефективності.

  За бажанням Ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівців служби зайнятості.

  Скористатися ресурсом «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» можна перейшовши за посиланням: http://myprofession.com.ua.