оп

Сучасна жінка. Яка вона? Впевнена, розумна, компанійська, інтелігентна, вихована… здатна поєднувати в собі розум, жіночність, грамотність. Чи можливо це? Відповідь на це питання шукали у Ватутінській міській філії Черкаського обласного центру зайнятості під час засідань клубу «Сучасна жінка».

Метою клубної роботи є допомога в побудові професійного іміджу жінки, розвитку професійних якостей, надання психологічної підтримки та підвищення рівня впевненості в собі.

Протягом серпня 2018 року було проведено три засідання клубу «Сучасна жінка», участь в яких взяли 21 особа. На заняттях учасники обмінювались досвідом, разом шукали варіанти виходу із певних життєвих труднощів та стресових ситуацій.

Заходи проходили за участю начальника Ватутінського відділу обслуговування громадян України управління ПФУ в Черкаській області Олени Кодоли, яка ділилась інформацією про види пенсійного забезпечення, доцільність персоніфікації та розповідала про переваги легальної зайнятості.

У свою чергу, провідний юрисконсульт Ватутінської міської філії Інна Пипа надавала кваліфіковані консультації та роз’яснення щодо законодавства з питань зайнятості.

Директор міської філії Світлана Бабенко також є постійним учасником засідань та надає корисні поради щодо створення сучасного ділового образу жінки та побудови кар’єри.

«Під час засідань клубу жінки жваво обговорювали різноманітні життєві ситуації, дискутували. Взагалі такі заходи формують у жінок впевненість, що завдяки власній наполегливості можна знайти роботу. Адже її пошук вимагає не тільки професійних знань, а й дотримання загальних правил поведінки, вміння ефективно використати конкретні ситуації, що виникають на цьому етапі», - коментує Світлана Бабенко.

Кожна учасниця тренінгового засідання отримала задоволення від спілкування та здобула корисну інформацію щодо успішної реалізації свого професійного потенціалу.

Ватутінська міська філія ОЦЗ