Комунікація ‒ найголовніше вміння в XXI столітті. Наше повсякденне життя наповнене спілкуванням, і від того, наскільки чітко і зрозуміло ми можемо озвучувати свою позицію й чути іншу людину, залежить бажаний результат. Сьогодні важко знайти сферу діяльності, яка б не потребувала навичок комунікації.

Молодий вік супроводжується, як правило, активними процесами соціалізації, пошуком себе та свого місця в житті. Нерідко молоді люди мають складнощі з формулюванням власної позиції через брак комунікативних навичок.

З метою підвищення рівня комунікативних навичок у безробітних, в Черкаській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості, у форматі тренінгу проведено чергове засідання молодіжного клубу пошуку роботи «Успішна молодь».

Під час тренінгу учасники відпрацьовували вправи: «ввічлива відмова», «переконлива суперечка», «погоджена незгода».

Мета заходу - набуття молодими людьми досвіду щодо підтримки конструктивного міжособистісного спілкування, що допоможе потенційним працівникам у проходженні співбесіди з роботодавцем.

Відмітимо, що у Черкаській районній службі зайнятості, з початку року працевлаштовані 109 молодих людей у віці до 35 років,  частина  з яких - колишні учасники клубу пошуку роботи «Успішна молодь».

Черкаська районна філія ОЦЗ