Щорічно тисячі абітурієнтів стоять перед вибором, яку професію обрати, щоб потім мати гідну роботу?

Для успішного працевлаштування в майбутньому слід знати, що роботодавці хочуть бачити від майбутніх працівників свіжі ідеї, креативне вирішення поставлених завдань, здатність інтегрувати різні технології і розробки, які забезпечать більш високу ефективність роботи. У тому числі різні інноваційні проекти і напрямки, пов'язані з мобільними додатками, інтернетом і сервісами, яких в Україні з кожним роком все більше.

Випускникам закладів вищої освіти, які витрачають більше часу на здобуття спеціальності, радимо починати займатися пошуками роботи з третього- четвертого курсу, проходити різноманітні стажування та семінари. Таким чином, покидаючи університет, фахівець вже повністю зорієнтується, в якій саме сфері йому цікавіше працювати, а також отримає безцінний стартовий досвід. Як правило, пропуском на роботу є успішне вирішення практичних завдань. Якщо студент або випускник не справляється з ними, жоден червоний диплом не врятує його від відмови роботодавця.

Володарі престижних дипломів не завжди прямо зі старту можуть розраховувати на високу зарплату навіть за умови стажувань за кордоном або проходження там навчання. Гарантія - тільки працьовитість і вміння досягати відмінних результатів.