оп

Нещодавно фахівці Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели спільно з працівниками Уманської центральної районної бібліотеки засідання клубу для учнівської молоді «Крок вперед».

Зустріч відбулася в бібліотеці села Полянецьке, на яку запросили старшокласників місцевої школи. Гаслом заходу став крилатий вислів: «У світі тисячі професій, і лише одна із них - твоя».

Засідання клубу відкрила заступник директора районної бібліотеки Єфросинія Сохацька, яка розповіла школярам про важливість вдалого вибору професії та наслідки, які можуть виникнути, коли обираєш професію за «престижністю», а не за покликом душі. Дітям запропонували висловити свою думку з цього питання та продовжити фразу: «Я мрію стати…..». Юнаки та дівчата з радістю ділились своїми планами на майбутнє щодо професійного визначення.

Водночас, фахівці філії разом із старшокласниками проаналізували фактори, які впливають на розвиток і зникнення тих чи інших професій.

На завершення заходу школярі позмагались в конкурсах «Назви професію» та «Покажи професію», під час яких продемонстрували ерудицію та обізнаність у світі професій.

«Яку б професію ви не обрали, вам завжди знадобляться знання, отримані в школі. Тому спробуйте вже зараз визначити коло ваших інтересів, приділіть увагу вивченню профільних предметів. Займіться самопізнанням. Почуйте і проаналізуйте думку батьків, вчителів, друзів – і прийміть остаточне рішення»,- порадила фахівець з профорієнтації Олена Мартинюк та запросила юних учасників клубу відвідати районну філію з метою проходження профдіагностичного тестування, або ж пройти он-лайн тестування, використовуючи Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, сервіс якої знаходиться на офіційній веб-сторінці Черкаської обласної служби зайнятості.

Уманська районна філія ОЦЗ