В Уманському міському центрі зайнятості відбулося  засідання клубу для 14 безробітних жінок старше 50 років «Я -  успішна жінка» за участю заступника начальника відділу обслуговування громадян № 4 (сервісного центру) Головного управління ПФУ в Черкаської області Вікторії Карпенко.

Учасниці знайомились зі змінами у пенсійному законодавстві. Вікторія Карпенко пояснила умови призначення пенсій за віком, по інвалідності та по втраті годувальника. Також звернула увагу на електронні послуги Пенсійного фонду та про порядок користування особистим онлайн кабінетом.

У свою чергу, фахівець служби зайнятості Тетяна Задорожко наголосила на важливості активного пошуку роботи, а не пасивного очікування пенсії. Присутні погодилися, що вирішальними критеріями в пошуку роботи має  стати  професіоналізм, чесність і порядність. У зрілому віці накопичений професійний досвід дозволяє легко і навіть віртуозно, виконувати певні види робіт. Численні приклади показують, що доросле покоління успішно адаптується до вимог ринку праці. У 50 років  людина має багато переваг. Вона надійна, досвідчена й повна енергії.

Наприкінці засідання клубу, учасниці зробили висновок, що знайти роботу до душі не просто і потрібно докласти максимум зусиль для працевлаштування та збереження трудових відносин до настання пенсійного віку.

Уманський міський центр зайнятості