Нещодано в рамках методичної наради для педагогічних працівників закладів освіти міста Черкаси проведено  методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи.

Фахівець з профорієнтації Черкаського міського центру зайнятості Валентина Хамко поінформувала педагогів  про послуги служби зайнятості.

У форматі активного діалогу, присутні обговорювали питання, з якими стикається молодь, роблячи вибір майбутнього фаху.

Валентина Хамко у своєму виступі зазначила, що: «Саме професійна орієнтація у системі підготовки учнівської молоді до професійної діяльності, може сформувати у них готовність до суспільно корисної, продуктивної праці, мотивацію до навчання, самонавчання та свідомого вибору професії з урахуванням потреб ринку праці».

Також, у рамках заходу, учасники обговорили основні методи профорієнтаційної роботи в закладах освіти міста, можливість проведення спільних онлайн-заходів в школах та намітили плани на майбутнє.

Наприкінці семінару Методист КУ «Міський методичний кабінет установ освіти» Ліана Деркач зауважила: «Проблема професійного самовизначення школярів та профільного навчання у школі наразі надзвичайно актуальна. Тому знання,  отримані під час семінару, стануть у нагоді педагогам та допоможуть ефективно організовувати профорієнтаційні заходи з дітьми».

Черкаський міський центр зайнятості

 

 

Copyright 2021 © Черкаський обласний центр зайнятості