У рамках проведення акції «Роль жінки в суспільстві», присвяченої Міжнародному жіночому дню, у Черкаському міському центрі зайнятості відбулася тренінг-гра «Життєвий капітал» за участю представників громадської організації «Діловий клуб «Партнер».

Учасниками заходу стали 7 безробітних жінок, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Як зазначила спікер тренінгу Ольга Мілевська: «Це варіант позитивного навчання фінансовій грамотності за допомогою гри з імітацією реальних шансів, що трапляються кожному в житті, проте не кожен їх помічає. Тому одне із головних завдань тренінгової гри - навчитись взаємодіяти в команді, нести відповідальність за себе та інших. У процесі гри учасники вчаться нестандартно мислити, бути активними, ставити і досягати цілі; ставати самодисциплінованими, самоорганізованими та спроможними повести за собою інших».

Щоб перевірити якість отриманих знань, учасниці виконували ігрові вправи, що допомогло розкрити їх сильні сторони, серед яких: комунікабельність, лідерські якості, вміння виявляти коло своїх інтересів і визначати рівень власної компетенції в тій чи іншій сфері діяльності. Ці вміння допомагають у виборі професійної діяльності, творчому підході до справи та вмінні швидко знаходити рішення у нестандартній ситуації.

Наприкінці заходу учасниці подякували тренеру за пізнавальну зустріч та зійшлися в думці, що отримані знання стануть в нагоді протягом усього життя, особливо у вирішенні фінансового питань.

Черкаський міський центр зайнятості