Природа наділила жінку особливою силою. Ця сила незрима, тонка та лагідна, але водночас велика та стихійна. Жінка є уособленням всього прекрасного, що ми зараз маємо.

Якою ж має бути сучасна жінка, як їй визначити свої сильні сторони, підвищити самооцінку та впевненість – це ті питання, на які мали можливість отримати відповідь безробітні жінки, запрошені на засідання клубу «Молодь – майбутнє України», що провела провідний фахівець з профорієнтації Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олена Колісник.

На зустрічі із жінками вона звернула увагу на те, що запорукою успіху в житті є цілеспрямованість, а також вміння раціонально розподіляти свій час.

Учасниці заходу брали активну участь у вправах: «Моє ім’я – це я», «Три правди про себе», «Я керую своїми страхами», «Пріоритетна мішень», відпрацьовували ефективні навики самопрезентації та емоційно обговорювали проблемні питання щодо самореалізації, зайнятості та працевлаштування жінок у сучасному світі.

Наприкінці заходу жінки в інтерактивній вправі скомпонували загальну «Квітку щастя» та зазначили,  що зустріч сприяла підвищенню самооцінки, розкриттю себе та розширенню уявлень про особисті переваги на ринку праці.

Христинівська районна філія ОЦЗ