З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів новоутворених об’єднаних територіальних громад, начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Золотоніської міськрайонної  філії Черкаського обласного центру зайнятості Світлана Кириченко та профорієнтаторка Надія Калініченко провели скайп-конференцію з представниками шести територіальних громад (ТГ) - (Новодмитрівська, Золотоніська, Зорівська, Гельмязівська, Піщанська, Вознесенська).

У ході онлайн зустрічі обговорені питання щодо проведення  інформаційно-роз’яснювальної роботи  серед населення та роботодавців, можливості створення нових робочих місць, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, розвитку підприємницької ініціативи серед членів ТГ, професійного навчання, зокрема за сприянням служби зайнятості, надання соціальних послуг населенню безпосередньо на території громад.

Також під час розмови фахівці служби зайнятості відзначили, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення.

«Основним джерелом наповнення бюджету громади є податок на доходи фізичних осіб, тому на сьогодні дуже важливо,  щоб кожна людина, яка працює, була оформлена на законних підставах, а заробітна плата виплачувалася не «в конвертах»», - наголосила Світлана Кириченко.

У свою чергу Надія Калініченко наголосила, що служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям і завжди відкрита до співпраці. На сьогодні Служба пропонує широкий спектр послуг щодо підбору персоналу. Адаптуючись до нових вимог сьогодення, запроваджено нові механізми самопрезентації, як роботодавців, так і шукачів роботи в режимі онлайн.

Учасники скайп-конференції узгодили графіки відвідування фахівцями Золотоніської міськрайонної філії об’єднаних територіальних громад протягом 2021 року та окреслили терміни підписання «Угоди про співпрацю».

Золотоніська міськрайонна філія ОЦЗ

 

Copyright 2021 © Черкаський обласний центр зайнятості