22 січня Україна відзначає День Соборності. Саме цього дня у 1919 році проголошено акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну, незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.

З нагоди святкування річниці Дня Соборності України 21 січня 2022 року представник відділу Жашківського бюро правової допомоги Алла Лавренюк та фахівець Жашківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели засідання клубу для безробітних громадян.

Учасниками заходу стали 11 безробітних, переважно молоді люди, оскільки молоде покоління – це майбутнє держави і саме для молоді є особливо важливою пам’ять про те, якими зусиллями наші батьки та діди намагалися зберегти цілісність країни, що дісталася нам у спадок від наших пращурів.

Розпочала засідання фахівець з профорієнтації Тетяна Опалат, яка наголосила, що річниця дня Соборності – це одна з небагатьох надзвичайно яскравих подій, яка символізує єдність нашої нації.

Також фахівець поінформувала присутніх про стан регіонального ринку праці, розповіла про сучасні джерела пошуку роботи та наголосила на важливості легального працевлаштування. Жвавий інтерес викликала інформація про запровадження послуги патронату і наставництва над дитиною, популяризації сімейних форм вихователя та про допомогу на здобуття економічної самостійності малозабезпеченим сім’ям.

Алла Лавренюк ознайомила шукачів з видами правової допомоги та гарантіями держави у питаннях захисту трудових прав у період пандемії. Розповіла про можливість отримання безоплатної первинної правової допомоги, що передбачає: консультації, правову інформацію та допомогу у складанні правових документів не процесуального характеру.

На завершення, фахівці відповіли на запитання безробітних, які виникли в процесі проведення заходу та надали індивідуальні консультації всім охочим.

Жашківська районна філія ОЦЗ