Під час літніх канікул фахівці служби зайнятості організовують виїзні профорієнтаційні заходи в шкільні табори. Один із таких заходів відбувся для 48 вихованців літнього дитячого оздоровчого комплексу «Придніпровський».

Під час профорієнтаційної роботи молодь отримала можливість детально ознайомитися з широким вибором професій, які на цей час користуються попитом, та типами професій «Людина-техніка», «Людина-людина», «Людина-природа», «Людина-знакова система», «Людина-художній образ».

«При плануванні та проведенні профорієнтаційних заходів ми прагнемо не лише поінформувати дітей про світ професій, а й сформувати важливі для молодої людини компетенції – критичне мислення, вміння спілкуватися і працювати у команді. Саме тому цього разу обрана така форма проведення заходу, як інтерактив. Сподіваємося, що молоді люди не лише дізнаються про тонкощі професій, а й зможуть зрозуміти чи до душі їм певні професійні ролі в подальшому», - повідомила профконсультант Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Журавльова.

Щоб зацікавити підлітків питанням вибору професії, спеціалісти міськрайонної філії підійшли до цього креативно та провели з ними ряд цікавих інтерактивних, змагально-мотиваційних та інтелектуально-ігрових заходів. Наприклад, під час брейн-рингу на тему «Різноманітний світ професій» змагалися дві команди «Трактористи» та «Оптимісти». Школярі проявили свою кмітливість та обізнаність щодо видів професійної діяльності, сучасних професій у різноманітних творчих конкурсах. У підсумку з невеликим відривом перемогу отримала команда «Оптимістів».

У заключній частині заходу, діти із захопленням ознайомилися з інформаційними матеріалами філії щодо вибору професії та взяли участь у фотосесії «Вибір професії – вибір себе».

Золотоніська міськрайонна філія Черкаського ОЦЗ