Проєкт «Україна–Норвегія» - це перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні.

Основу проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України

З метою правової обізнаності учасників АТО/ООС на базі  Жашківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проведено зустріч на теми: «Психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників АТО/ООС" та  «Державна підтримка програми з розвитку садівництва, виноградарства» за  участю заступника начальника відділу «Жашківське бюро правової допомоги» Уманського міського центру з надання безоплатної правової допомоги Алли Лавренюк, голови ГО «Спілка учасників АТО Жашківщини» Василя Якименка, керівника проєкту «Норвегія-Україна» Ольги Підлубної, фахівця з профорієнтації Тетяни Опалат, заступника директора Жашківської районної філії Олени Кравець та учасників АТО/ООС Жашківщини, які є слухачами курсів проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» за спеціальністю «Організація власного бізнесу в садівництві та овочівництві» в Уманському національному університеті садівництва (м. Умань).

У рамках зустрічі обговорені питання щодо: стану місцевого ринку праці, надання послуг службою зайнятості учасникам АТО/ООС, консультування з підприємницької діяльності, складання резюме, проведення співбесіди у роботодавця,  психологічної реабілітації учасників АТО/ООС та членів їх сімей, механізму організації проведення психологічної реабілітації та  здійснення оплати  послуг з реабілітації тощо.          На відповідні теми були розповсюджені буклети. Також учасники зустрічі розглянули питання Державної підтримки у 2021 році програми з розвитку садівництва та виноградарства.

Жашківська районна філія ОЦЗ